Vibratör ve Dildolardan daha fazla zevk almanın yolları nelerdir?

Vibratör ve Dildolardan daha fazla zevk

Gizligelsin Editör ekibi tarafından kaleme alınan bu makalemizde, Vibratör ve Dildolar hakkında bilgilere yer verilip, aralarında ki farkı ve kullanıma göre zevk alma yolları yorumlanmıştır.

1800 ‘lü yılların ikinci yarısında (1860) , kadınlarda var olduğuna inanılan bir tür psikolojik rahatsızlığın (histeri) tedavisi için titreşim yayan,kadını bedensel ve psikolojik açıdan rahatlatan tıbbi bir cihaz geliştirildi ve İngilizce ‘’vibration’’ yani ‘’titreşim’’ kelimesinden esinlenerek vibratör adı verildi.Günümüzde ne o hastalık kaldı ne de eski vibratörler…

GuzelimGuzel.com

Vibratör ile Dildo arasındaki farklar nelerdir?

Vibratör ve Dildo hep karıştırılan kavramlar olsa da aslında aralarında küçük bir fark vardır. İşte bu küçük ama en önemli fark, vibratörün titreşim yayan bir motoru bulunurken, dildoların (realistik penis de denir) manuel kullanılması,yani titreşim yayan bir motorunun olmamasıdır.

Realist Et Dokulu Dildo ve Vibratörler olduğu gibi, farklı renklerde ve tasarımlara sahip dildo ve vibratörlerde mevcuttur.

Vibratör ve dildolardan daha fazla zevk almanın yolları?

Amerika Birleşik Devletlerinde 2012 yılında kadınlar arasında yapılan bilimsel bir anketin sonuçlarına göre, vibratör kullanan kadınların sadece%47 si vibratörü vajina içerisine alıyor ve orgazm yaşıyor,

%53’ lük kesim ise vibratörle sadece klitorisi uyarıp orgazm oluyor. Bu veriler, gelişmiş ülkelerdeki kadınların bile vibratörü düzgün kullanmadığını gösteriyor.

Orgazm olmak için doğru dildo ya da  vibratör kullanın.

Kadınlar ve evli çiftler için en iyi Vibratörler hangileridir?

İlk kez vibratör kullanacak bir kadın için önerimiz; 15-18 cm arası gerçekçi ten dokusunda olan, daha önce hiç cinsel deneyim yaşamadığı penis şeklindeki (eğri,düz,damarlı ) bir vibratör satın almasıdır. Aşırı büyük veya penise benzemeyen modern vibratörleri ilk vibratör deneyimi için önermiyoruz.

Çiftler için ise kesinlikle belden bağlamalı vibratör veya dildo tavsiye etmekteyiz. Erkeğin beline bağlayıp eşi ile ilişkiye gireceği bir belden bağlamalı vibratör, çiftin daha önce hiç tatmadığı hazları yaşamasına yardımcı olacaktır.

Genç bakire kızlar vibratör veya realistik penis kullanabilir mi?

Gizligelsin ekibi tarafından cevaplanması en zor sorulardan biri olduğunu itiraf etmeliyiz. Bize kalırsa, klitorisi uyararak mastürbasyon yapmak, bir kız için müthiş zevkli ve heyecanlı bir duygu. Aynı zamanda şiddetli bir orgazm da yaşatacaktır. Ama dikkat edilmesi gereken konu, takdir edersiniz ki, içeri almamaktır. Ayrıca, Vajina yapısının herkeste farklı olduğu için kişide kişiye değişmektedir.

Bununla birlikte, yine ABD ‘de üniversite öğrencisi kızlar arasında yapılan bir ankete göre, ilk cinsel ilişki deneyimini bir vibratörle yaşayıp, bekaretini vibratöre veren ve bunun doğru olduğunu savunan önemli sayıda katılımcı mevcut. Bakireliği bir erkekle kaybetmenin yaşatabileceği olumsuzluklardan kaçınmak isteyen kızlar, kendi kontrollerinde olan bir ortamda ilk sekslerini vibratörle yaşamayı tercih edebiliyorlar. Tamamen bireyin yaşamına bakışıyla alakalı bir konu olduğu için, bu durumu değerlendirmeye kapalı tutuyoruz.

Mavi titreşimli Dildo

Vibratör ve Dildolar ile ilgili Merak Ettiğiniz Soruları ya da düşüncelerinizi Aşağıda yer alan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bu makalemizden aklınıza takılan soru ya da değerlendirmelerinizi hiç çekinmeden konu altında ki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz cevaplamaktan mutluluk duyacaktır. Konu ile ilgili tecrübe ya da deneyimlerinizi de bizlerle paylaşabilir, En Kaliteli Dildo ve Vibratör ürünleri ile ilgili sorularınızı da Whatsapp üzerinden bizlere sorabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir