Golden Shower Nedir

Golden Shower Nedir

Son derece farklı birçok fanteziyi bünyesinde barındıran seks, bazen de cesaret isteyen değişik yönleriyle dikkat çeker. Belki de birçok kişinin ilk defa duyacağı golden shower bunlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. İngilizce olan bu kelimelerin Türkçedeki karşılığı altın duş demek. 

Seksin bazı türleri insanlar için çok sıra dışı gelebilir. Hatta kimilerine göre iğrenç kelimesiyle tanımlanır. Ancak bunlardan çok büyük bir haz olan kitle söz konusudur. Bundan dolayı Golden Shower nedir sorusunun tam olarak açıklığa kavuşması gerekmekte. Özellikle seksin her türlüsünü yaşamış olan kişiler her daim daha yeni daha çılgın şeyleri denemek isterler. Golden Shower bunlardan birisidir. Altın duş anlamına gelir. Kadın ve erkeğin kendi idrarlarını birbirlerinin üstüne boşaltması demektir. Bundan dolayı birçok kişi tarafından itici bulunabilir. Ancak bunu deneyen, haz alan bir kitle vardır.

Golden Shower Nasıl Yapılır

Golden shower yapılışı, bu kavramı ilk defa duyan kişiler için yanıtı çok merak edilen bir husustur. Bunun iki yönlü olduğunu hemen ifade etmek gerekiyor. İlki kadının erkeğe yapmasıdır. Diğeri ise tam tersi olarak erkeğin kadına yapması şeklindedir. Herhangi bir sınırlaması ya da limiti söz konusu değildir. Genellikle buna maruz kalmak isteyen kişi oturur veya uzanır. Diğer partner ise golden shower çerçevesinde onun vücuduna ya da yüzüne idrarını boşaltır. Zaman zaman bunun karşılıklı bir biçimde gerçekleştirilmesi de mümkündür. Bu açıdan bakıldığında sıra dışı, şaşırtıcı ya da çok değişik kelimelerle tanımlanabilir. Ancak gerçek olan şu ki, bundan haz duyan bir kesimin olduğudur.

Hem genç Hem de orta yaş ve üstü kişilerin ilgi duymuş olduğu bir pozisyondur. Bundan dolayı yaygınlaşmaya başlamıştır. En çok meral edilen yönü ise golden shower sırasında idrarın insan sağlığına bir zarar verip vermediğidir. İdrar genel olarak bakteri barındırabilecek potansiyele sahip bir sıvıdır. Bundan dolayı birtakım zararlarının olduğu açık bir biçimde ifade edilmiştir. Dikkatli olmakta fayda vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir